Regulamin

Go down

Regulamin

Pisanie by Admin on Sro Wrz 02, 2015 4:00 pm

Regulamin

1. Administrację tworzą ludzie - omylni, czasem zmęczeni, ale zawsze chętni do pomocy. Forum tworzą gracze, też ludzie - przeróżni; bądźmy dla siebie wyrozumiali.
2. Forum http://englishlife.forumpolish.com nie powstało z niczego. Prosimy nie nie podkradać niczego bez informacji o tym.
3. Rejestracja i gra na forum równa się akceptacji poniższego regulaminu i każdej w nim zmianie, o czym gracze zostaną poinformowani.
4. Forum osadzono w konkretnych czasach historycznych (rok 1799), nie ma tu elementów fantasy, smoków i wróżek.

5. Użytkownik rejestruje się oraz loguje poprzez nazwisko i imię postaci.
6. Nie ma ograniczeń co do pomysłów na postać. Nie musi to być Anglik, każda inna narodowość jest dozwolona pod warunkiem, że gracz wyjaśni w KP skąd w Devon czarnoskóra szansonistka czy rosyjski arystokrata.
7. Konta o nickach typu GorącaLaska i najbusdbefcb będą kasowane w trybie natychmiastowym.
8. Wizerunek postaci jest wybierany tylko raz i nie może ulec zmianie. Rezerwacji danego wizerunku dotyczy ten temat i jest ona ważna przez dziesięć dni. Może zostać przedłużona po wysłaniu wiadomości do administracji.

9. Gracz nie może rozpocząć gry przed akceptacją Karty Postaci.
10. Konto postaci nieaktywnej nie zostanie skasowane, będzie czekać na właściciela, chyba że administracja stwierdzi, że dana postać jest zbyt ważna i cenna, by była nieobecna i zmieni ją na NPC.
11. Administracja zobowiązuje się do jak najszybszego sprawdzenia Karty, nie dłużej niż w przeciągu dwóch dni.
12. Avatar postaci musi mieć wymiary 200 na 320 pikseli i być zdjęciem, a nie grafiką czy rysunkiem, ma przedstawiać postać dostosowaną swoim wyglądem do realiów świata przedstawionego (niedopuszczalna nagość, krzykliwy makijaż, nowoczesne dodatki, niekonwencjonalne uczesanie czy strój).
13. Nie ma ograniczenia na ilość posiadanych kont, należy jednak pamiętać, by prowadzić wszystkie swoje mlutikonta z jednakowym zaangażowaniem i częstotliwością.

14. Posty należy pisać poprawnie, zgodnie z zasadami języka polskiego zarówno gramatycznymi, jak i ortograficznymi.
15. Posty nie muszą być długie, ale niech nie ograniczają się do trzech zdawkowych zdań, które nic nie wnoszą w fabułę. Nie ma jasnowidzenia i decydowania o tym, co zrobi inny gracz/rozmówca. Piszemy tylko o swojej postaci, ewentualnie o zachowaniu NPC w kwestiach mniej ważnych, niedecyzyjnych.
16. Na forum nie ma bilokacji, prosimy, by po zmianie lokalizacji wyraźnie to zaznaczyć w ostatnim poście poprzedniej znacznikiem z/t, można również podać link do nowego miejsca.
17. Postać może umrzeć, ulec wypadkowi, zachorować, zostać kaleką, bankrutem, wygrać fortunę, awansować, nieoczekiwanie zajść w ciążę - i wszystko to dzieje bez zgody grającego.
18. Upływem czasu steruje administracja, ale to nie znaczy, że wszyscy gracze muszą się spieszyć z odpisami; zmieniające daty pozwalają na zachowanie dynamiki i pozwalają wprowadzać nowe wątki, zmienić pogodę.
19. Ingerencji Mistrza Gry nie można pominąć i każdy gracz jest zobowiązany do jej akceptacji i przestrzegania.
20. Zabrania się umieszczania treści erotycznych, wulgarnych czy rasistowskich poza lokacjami fabularnymi. Uprasza się jednocześnie, by i tam zachować stosowny umiar.

21. Niedopuszczalne jest trollowanie, prowokowanie, wyśmiewanie, wyzywane na shoutbox. Takie zachowanie skutkuje natychmiastowym otrzymaniem ostrzeżenia, a następnie bana.
22. Shoutbox nie jest miejscem, gdzie załatwia się swoje prywatne sprawy albo prowadzi rozgrywki, bawi się w pretensje i obmowę czy kółka wzajemnej adoracji.
23. Niedopuszczalna jest reklama innych for na czacie czy w częściach fabularnych, podpisach, kartach. Do tego służy Reklama.
24. Prosimy o nie zamieszczanie w podpisach jakiś skomplikowanych grafik, gifów, długich opowiadań - to wszystko utrudnia działanie forum.
avatar
Admin
♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠
♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠

Liczba postów : 86
Join date : 02/09/2015

Zobacz profil autora http://englishlife.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach